פלטפוס – קליין ראובן

מה זה פלטפוס?

במקרה של פלטפוס רגל שטוחה הסחוס נשחק בכף הרגל עד למצב של עצם נוגעת בעצם וזה יוצר כאבים חזקים מאוד..הפתרון מדרסים מיוחדים שקליין ראובן מייצר מדרס שהבסיס, היסוד  הוא פרי פיתוח של קליין ראובן בזמן הליכה עם מדרס הייחודי שמייצרים ללקוח באופן אינדיבידואלי הרגל מתיישרת, המרווח בין העצמות נפתח, הכאבים חולפים ומונעים את החמרת הבעיה  (בעיה מתגברת עם השנים).

קליין ראובן המתמחה בייצור מדרסים פיתח והמציא במהלך השנים למעלה מ- 40 סוגים של מדרסים מיוחדים שהצילו והקלו על חייהם של אלפי לקוחות. בין סוגי המדרסים שפיתח שיטה ייחודית לתיקון ויישור הפלטפוס. מדרס שהבסיס שלו שונה לחלוטין ממה שהיה עד היום ברגע שעומדים והולכים עליו הרגל מתיישרת, כבר בדריכה הראשונה. המרווח  בין העצמות נפתח, כף הרגל עם פלטפוס הופכת לכף רגל תקינה כשהולכים עם המדרסים שקליין ראובן פיתח והמציא ואם יש למישהו כאבים הם חולפים תוך שבועיים.

פיתוח זה, של מדרסים בהתאמה אישית לפלטפוס, שקליין ראובן   מהמומחים לאורטופדיה פיתח הם בנויים כך שמחלקים ומיצבים את משקל הגוף הבא במטרה לייצב את מפרקי העצמות בכף הרגל למצב תקין.

בכך אנו גורמים לחלוקת המשקל והלחץ, הנוצרים בין העצמות (הסחוס) בזמן מאמץ חלוקת המשקל נעשית על פני שטח פנים גדול, כך שכל שטח  כף הרגל מקבל לחץ קטן. נשיאת המשקל מתחלקת באופן שווה ונכון אל כל שטח כף הרגל וכך אנו פותרים את הכאבים.

אנו מונעים את הנזקים העלולים להיגרם בעקבות מנח כף הרגל,שנגרם מפלטפוס (השטחת כף הרגל) ומתקנים את מנח העצמות לאלו הסובלים מכאבים וגם לאלו שלא מרגישים כאב אבל סביר להניח שירגישו בעתיד לכן מומלץ לכל הדם הסובל מכף רגל שטוחה לעשות מדרסים מיוחדים לפלטפוס של קליין ראובן למעשה המדרס המיוחד שקליין ראובן פיתח גורם לשינוי המנח בין העצמות וגורם למניעת נזקים לאלו בעלי רגל שטוחה. לאלה הסובלים כבר מכאבים בשל הנזק, תיקון הזווית בין העצמות המנח בין העצמות מקטין ומונע את הכאבים ואת החמרת המצב בעתיד.

איך זה עובד?

מגעים אליי למכון עוברים בדיקה של מבנה הרגל  וחלוקת עומסים על כף הרגל. הבדיקה חינם אין כסף בודקים את הנזקים שנגרמו במשך השנים ורואים את זוויות מנח כף הרגל מעמידים  את המטופל על משטח פדומטר שמראה את חלוקת המשקל על כף הרגל , והוא מיד רואה איך ליישר את הרגל ואך מנח כף הרגל, חוזרת למצבה הטבעי והפלטפוס נעלם ואיתו גם הכאב.

את המדרסים מכין באופן אישי קליין ראובן לכל לקוח באופן אינדיבידואלי הוא בוחר את המדרס המתאים ללקוח מבן 40 הסוגים השונים שקליין פיתח ויצר אותו ידנית ובאמנות ממש עד לרמת דיוק מקסימלית ".

בדרך כלל האנשים שמגיעים למכון המומחים לאורטופדיה נשלחים על ידי רופאים וחברים. שניסו הרוב מגיעים אחרי שהם סובלים כבר מהכאבים, אחרים מרגישים רק את ההתחלה ויש להם מספיק ידע מוקדם כדי לבוא ולמנוע את ההתפתחות בזמן. ויש גם הורים, שרואים שהרגל של הילד שלהם קורסת פנימה. אין כאבים עדיין, כי זה גיל צעיר, אבל "חכם עינב ברושו" מייצרים את המדרסים מונעים את הכאבים ואת שחיקת הסחוס לפני הבעיות . בזכות המדרסים המיוחדים של קליין ראובן מהמומחים לאורטופדיה  לא צריך ללכת לניתוח, וזה יתרון עצום".

כבר מהדריכה הראשונה. תוך שבועיים הרגל מתיישרת והכאבים נעלמים. צריך להתרגל לזה כמה ימים, אבל מתחילים ללכת ומרגישים שינוי מוחלט, עולם ומלואו. מכאב לחיים טובים וקלים יותר  הצטרפו לאלפי לקוחות ממליצים ומרוצים.
גלה עוד בקישור – https://kleinmidrasim.co.il/


לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *