מדרסים פתרון לכאבי ברכיים?

רבים מאיתנו סובלים מ כאבים בברכיים או ב מפרק במנוחה. בישיבה או בשכיבה. לפעמים חווים את הכאב בשלב הקימה, מהכיסא או מהמיטה. במצווים מסוימים חווים את כאב המפרקים או הברכיים במאמץ – בעלייה במדרגות, בהליכה,  ריצה או כשמתכופפים.  מה זה אומר שזהו אנחנו הזדקנו? לא נוכל לרוץ או להיות פעילים כמו תמיד האם יש פתרון  שהוא לא ניתוח? הפתרון הוא מדרסים בכאבי מפרקים: ברכיים כאבים בכפות הרגליים כן כן מדרסים טובים ביומכנים  שקליין ראובן מייצר במומחיות כבר מעל 20 שנים אפשר לפתור את בעיית כאבי הברכיים עד למינימום ניסבל ואף בכלל . ללא תלות במשככי כאבים, תרופות, זריקות או טיפול פולשני.
המדרסים של קליין ראובן הם דרך לטיפול בכאבים, המבוססת על תובנות וניסיון רב שהצטברו במשך שנים במכון האורתופדי המומחים. המדרסים סמים את הדגש על שינוי מנח כף הרגל  בהליכה ועמידה וגם בריצה, הפחתת העומסים על המפרקים הכואבים ולימוד הגוף לתנועה תקנית. כל זאת, באמצעות מדרסים להליכה או מדרסים לריצה הבנויים בטכנולוגיה מתקדמת, המבוססת על טכנולוגיה ידע וניסיון רב שנים.
מה מיוחד במדרסים האלה שפוטרים את כאבי הברכיים?
המדרסים שקליין ראובן מייצר עובדים על שיפור מערכת ההליכה של של האדם הם בנויים כך שהם מורידים את הלחץ מהברכיים על ידי שינוי מנח כף הרגל שינוי הזוית מוריד לחץ מהברך
מדרסים אלה המיועדים לכאבי ברכיים מבוססים על טכנולוגיה ייחודית, פיתוח מתקדם של קליין ראובן. המדרסים מורכבים מי 8-12 חלקים אשר ביחד יוצרים את המדרסים המושלמים עם מערכת ייעודית, אשר משנה את הזווית והעומס באזורי הדריכה של כף הרגל – באזור העקב ובאזור כרית כף הרגל יש פחות נשיאת משקל. המדרסים מגיעים במגוון רמות קושי, ולכל מטופל מוטעם מדרס ביו מכני המותאם באופן ספציפי לגופו ולצרכיו, בהתאם למכאוביו של המטופל. 
קליין ראובן מהמומחים יתאים את המדרסים בהתאם להתקדמות המטופל בכמה פגישות עד שמגעים למצב שהמטופל יחול לתפקד כרגיל ללא כאבים.
המדרסים מסייעים לגוף לחלק עומסים בצורה נכונה לאורך כף הרגל, להפחית עומס מאזורים פגועים וללמוד דפוסי תנועה תקינים שימשיכו ללוות את הלקוח גם אחרי הירידה בכאבים. כאשר לומדים ללכת בצורה תקינה עם המדרסים ולא להעמיס יתר על המידה על אזורים מסוימים, המדרסים גורמים להקלה משמעותית בכאבים, משפרים את השליטה העצבית – שרירית של המפרק ומלמדים את הגוף דפוסי תנועה הנשמרים לטווח הארוך.
וכך נפטרים מבעיות הברכיים בלי ניתוחים!


מותאם אישית –המדרסים הביומכנים להליכה או ריצה של קליין ראובן מהמומחים מותאמים אישית לכל מטופל באמצעות ידע וניסיון רב ההתאמה האישית מבטיחה טיפול מקיף, ייעודי ומותאם, ללא התפשרות.

פתרון מהשורש המדרסים להליכה של קליין ראובן מלמדים דפוסי הליכה נכונים ומטמיעה אותם בגוף. כך לומדים איך להפעיל את הגוף בצורה נכונה, ועוזרים להיפטר מהכאב מהשורש ולטווח ארוך.

השיטה לבניית המדרסים הביומכנים להפחתת כאבי הברכיים פותחה על ידי קליין ראובן ועל בסיס תובנות וניסיון שנאספו במשך שנים., וכיום זוכה להצלחה עולמית ועוזרת למטופלים ברחבי העולם. הצטרף לאלפי לקוחות שניסו ופטרו את הכאבים בברכיים בזכות המדרסים

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *