קליין מדרסים

מדרסים לנעלי עקב

 

מדרסים לנעלי עקב – מדרס לפתירת בעיה בכף הרגל

אחת הבעיות הקשות הנמצאות במיוחד אצל נשים היא ששימוש במדרסים מגביל בדרך כלל בשימוש בסוגי הנעליים, נשים אוהבות ללכת עם נעלי עקב, נעלים צרות, מגפיים ומגפונים. קליין ראובן מהמומחים לאורטופדיה פיתח סידרה שלמה של מדרסים אשר מתאימים במיוחד לנשים והן לגברים המעוניינים ללכת עם נעליים אלגנטיות, מדרסים אלו צריכים להיות דקים ביותר מצד אחד ולא להגביל ולתפוס מקום בנעל ומצד שני הם צריכים להיות אפקטיבים וצריכים לפתור את בעיות הרגליים של אותו בן אדם, לכן מדרסים אלו שקליין ראובן פיתח עושים את שני הדברים כאחד

אחת הבעיות האופייניות לנשים וגברים ההולכים עם נעלי עקב או נעליים צרות הן בעיה של כאבים בכריות מתחת לאצבעות בחלק הקדמי של כף הרגל לבעיה זו קוראים מטטרסלגיה.

 

 

מטטרסלגיה: סימפטום של כאבים בקדמת כף הרגל באזור עצמות המסרק, באזור הכריות של ראשי עצמות המסרק.

נגרם כתוצאה של סטרס, שימוש יתר, עומס יתר, משקל יתר, מחלות כמו H.V, clowing, Toe deformity, Morton stress, מחלות סיסטמיות כמו סכרת, ארטריטיס. מקבלים שינוי במבנה האנטומי של כף הרגל. ה-push off מתרכז בעצם המסרק הראשונה והשניה, בהשטחה של כף הרגל, העצם הראשונה של המסרק עולה למעלה, ואז הלחץ יהיה על המסרק השלישי הרביעי והחמישי

העיוות הכי שכיח בקדמת כף הרגל הוא H.V הבוהן הגדולה פונה החוצה.

 

 

Hallux Valgus deformity: סטיה לטרלית של הבוהן הגדולה ויחד איתה סטיה מידיאלית של עצם המסרק הראשונה, ולעיתים יש גם Bunion (בליטת עצם יחד עם סחוס ורקמות רכות שנוצרות שנוצרות כתוצאה מחיכוך וסטיה) שכיח יותר בנשים בעשור השלישי ומעלה, 60% תורשתי, יש גם אצל נערים ונערות בגיל מוקדם.

 

סיבות: פנימיות וחיצוניות הסיבות הפנימיות- תורשתי, מבני, גמישות יתר, תנועתיות יתר של מפרק המסרק הראשון, הקוניפורם המידאלי המשטח הפרקי שלו ישר, יש אנשים שנולדים עם משטח עם מבנה לא ישר. ככל שהראש של המטטרסוס הראשון עגול כך גם העיוות מתרחש.

מחלות סיסטמיות. הסיבות החיצוניות- הסיבה הראשונה זה הנעליים, Shoe ware.

 

 

מה בעצם גורם לעיוות בכף הרגל ? יש למעשה כמה שרירים וגידים שמחזיקים את עצם המסרק וההלוקס. הראשון – נמצא למעלה שתפקידו ליישר את הבוהן הראשון הארוך.

 

שריר ה-Adductor Hallusis קשור לגליל המקורב של הבוהן ומושך אותו הצידה, ברגע שהגידים יוצאים ממקומם מתחילים לעשות מעין חבל שמושך את העסק עוד יותר.

 

שריר הAbductor גם מושך מידיאלי כלפי מטה. Hallux Rigidus (limitus) – בוהן קשוחה מוגבלת. תופעה נרכשת של הפרעה בתנועה של MTPgoint הראשון. אצל גברים מועד יותר מאשר בנשים, את ה-Bonion רואים אותו למעלה. המפרק נתקע ונסגר והופך להית בלתי פעיל בגלל שינויים ארטרוטיים במפרק. זה כואב בהליכה והמשקל עובר לאצבעות אחרות וגורם לבעיות אחרות. ואז צריך נעל (גלגל) Rocker soled shoe.

אחת הבעיות הקשות הנמצאות במיוחד אצל נשים היא ששימוש במדרסים מגביל בדרך כלל בשימוש בסוגי הנעליים, נשים אוהבות ללכת עם נעלי עקב, נעלים צרות, מגפיים ומגפונים. קליין ראובן מהמומחים לאורטופדיה פיתח סידרה שלמה של מדרסים אשר מתאימים במיוחד לנשים והן לגברים המעוניינים ללכת עם נעליים אלגנטיות, מדרסים אלו צריכים להיות דקים ביותר מצד אחד ולא להגביל ולתפוס מקום בנעל ומצד שני הם צריכים להיות אפקטיבים וצריכים לפתור את בעיות הרגליים של אותו בן אדם, לכן מדרסים אלו שקליין ראובן פיתח עושים את שני הדברים כאחד.

 

 

 

למידע נוסף ולהזמנת מדרסים מותאמים אישית לנעלי עקב יש להתקשר – 0525857722

דילוג לתוכן